چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره راهبردهای ما بیشتر بدانید

ايمن ابزارميرزايی فروشگاه ابزار و يراق آلات و لوازم ايمنی مي باشد که در حوزه فروش انواع ابزار آلات صنعتی فعاليت مي کند.اين فروشگاه فعاليت خود را از سال 1385 آغاز کرد و امروزه به بيش از 120 شهر و شهرستان ايران اجناس خود را ارسال ميکند.

فروشگاه اينترنتی ميرزايی رفته رفته با گسترش داد و ستد به صورت آنلاين و از آنجايی که مدت ها بود که از طريق فضای مجازی با مشتريان خود در ارتباط بوديم , تصميم گرفتيم اين شکل خريدوفروش را گسترده تر کرده و سايت فروشگاه اينترنتی ايمن  ابزار ميرزايی را راه اندازی کنيم.

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

1550
ارسال رایگان

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

2805500
کیلومتر طی شده

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

9656
فروشنده فعال
از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از همکاران ما

آنلاین ابزار میرزایی

آنلاین ابزارتو سفارش بده

خيلي زود به لطف اعتماد شما عزيزان ما در فضای مجازی جايگاه خود را پيدا کرديم و اين هم دليلي نداشت جز اين که تيم جوان و پر انرزی فروشگاه ما هميشه در کنار شما بوده و اطلاعاتي که ما چه از طريق پشتيباني تلفنی و چه از طريق توضيحات نوشتاری در اختيار شما هميشه قرار ميداديم به شما کمک مي کرد تا خريد و انتخاب راحت تری داشته باشيد.

تعريف جديدی از کار تيمي و مشتری مداری روحيه کار تيمی، همدلی، مشتری مداری، احترام و ارتباط نزديک با مشتريان از استاندارد هاي اوليه ايمن ابزارميرزايی  است که توسط مدير عامل اين مجموعه به کل تيم و کارکنان انتقال پيدا کرده و همين استاندارد ها باعث شده تا  در مشتري مداری و ارائه خدمات خود را از ديگر رقبا به طور کلي متمايز نمايد.خدماتی مانند:

shopping-store
ضمانت کالا

هفت روز ضمانت بازگشت پس از خريد

timer
پرداخت سریع

پرداخت شتابی

ecommerce
مشاوره تخصصی رايگان

بهترین خرید را داشته باشید

delivery-truck
ارسال رایگان محصولات

ارسال رایگان خرید بالای 300 هزار تومان